جزئیات خبر

تامین26 هزار تن آرد مورد نیاز خراسان رضوی توسط آرد قدس رضوی

1393/8/11
تامین26 هزار تن آرد مورد نیاز خراسان رضوی توسط آرد قدس رضوی

سرپرست کارخانجات آرد قدس رضوی از تامین 26هزار تنی آرد مورد نیاز استان خراسان رضوی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اقتصادی رضوی، علی اکبر موذن‌زاده عنوان کرد: در حال حاضر این شرکت با دو خط تولید، روزانه 120 تن آرد استحصال می‌کند که تاکنون با تولید 26 هزار تن آرد مورد نیاز استان، جزو معدود کارخانجاتی است که نزدیک به ظرفیت اسمی فعالیت می‌کند.
وی گفت: ظرفیت اسمی تولید آرد روزانه220 تن در شبانه‌روز است که شامل آردهای 15، 18 و 23 درصد سبوس‌گیری است که انواع 15 و 18 درصد برای تولید نان‌های سنتی، حجیم و نیمه حجیم و آرد 23 درصد نیز برای مصارف غیرنان از جمله ماکارونی، کیک،کلوچه، بیسکوئیت و... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
سرپرست کارخانه آرد قدس رضوی با اشاره به انعقاد قرارداد با شرکت غله و خدمات بازرگانی استان خراسان رضوی، یادآور شد: این شرکت در سال جاری با انعقاد قراردادی با شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 به عنوان یکی از مراکز خرید مستقیم گندم از کشاورزان انتخاب شد و بالغ بر 3 هزار و 100 تن ماهانه فروش محصول داشته است.
وی گفت: فعالیت این شرکت موجب شده تا این شرکت جایگاه مناسبی را در سطح استان به خود اختصاص دهد و همواره جزو یکی از واحدهای برتر استان خراسان رضوی در زمینه تولیدآرد مناسب و با کیفیت به شمار آید.
موذن‌زاده افزود: آستان قدس رضوی در مجموعه فعالیت‌های تولیدی و خدماتی علاوه بر توجه به مسائل اعتقادی همواره ارائه تولیدات و خدمات مناسب و دارای کیفیت برای ارتقای رضایت مصرف‌کنندگان را یک اولویت دانسته و رعایت کیفیت محصولات را بر کسب منافع اقتصادی ارجحیت داده است.
وی ادامه داد: هلدینگ صنایع غذایی آستان قدس رضوی وابسته به سازمان اقتصادی رضوی با توجه به همین هدف، نگاه ویژه‌ای به ارائه خدمات مطلوب به زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) داشته است.
111-93

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد