جزئیات خبر

خط تولید آب آشامیدنی در شرکت فرآورده های غذایی رضوی راه اندازی شد

1394/3/27
خط تولید آب آشامیدنی در شرکت فرآورده های غذایی رضوی راه اندازی شد

محمد مهدی کیامرز در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی گفت: ظرفیت اسمی این خط 5 هزار بطری یک و نیم لیتری، نیم لیتری و 250 میلی لیتری در ساعت است و ظرفیت بسته‌بندی سالانه 25 میلیون لیتر آب را دارد.

وی ادامه داد: باتوجه به حاشیه سود کم تولید آب آشامیدنی، مهم ترین نکته در بحث رقابتی تولید این محصول، هزینه حمل و نقل آن است.

کیامرز اضافه کرد: بر این اساس، تولید بطری های آب آشامیدنی را به عنوان یکی از برنامه های راهبردی شرکت در سال جاری، در دستور کار داریم تا برای کاهش قیمت تمام شده، این بطری ها در خود شرکت تولید شود.

وی درباره ویژگی های این محصول خاطرنشان کرد: در آب آشامیدنی هر گونه فرآیند تصفیه اعم از تصفیه ضد میکروبی ایمن، حرارتی، شیمیایی و یا فیزیکی مجاز است و منابع استحصال آن می تواند چشمه یا آب چاه یا قنات باشد.

کیامرز با بیان این مطلب که شاکله تولید بر مبنای فروش قرار دارد، اظهار کرد: از آنجایی که بحث فروش یک محصول همیشه باید قبل از تولید آن مورد بررسی قرار بگیرد، بر این اساس، شرکت قبل از راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی برنامه ریزی های متعددی را برای ورود این محصول به شبکه مویرگی فروش محصولات و توزیع در سراسر کشور انجام داده است.

مدیر عامل شرکت فرآورده های غذایی رضوی با اشاره به برنامه های در دستور کار شرکت برای توسعه صادرات محصولات به خبرنگار ما گفت: از ابتدای سال جاری، به صورت جدی بحث صادرات آب آشامیدنی را در کنار سایر محصولات دنبال کرده ایم؛ لذا صحبت هایی با شرکت های تجاری خارجی انجام شده که امیدوارم این مهم محقق شود.

 68-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد