جزئیات خبر

افزایش صادرات و توسعه کالا بر اساس نیاز مشتری

1394/4/31
افزایش صادرات و توسعه کالا بر اساس نیاز مشتری

محمد مهدی کیامرز در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی با اشاره به ایجاد سیستم تحقیقات بازار و پایش مستمر رقبا در سال جاری اظهار کرد: ایجاد ساختار تخصصی فروش و سیستم ارتباط با مشتریان، افزایش بهره وری و راندمان تولید محصول و بهینه سازی مکانیزم توزیع محصولات نیز در دستور کار شرکت قرار دارد.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر این، بهینه سازی ترکیب تولید محصول آب آشامیدنی یکی دیگر از برنامه های راهبردی شرکت در سال جاری به شمار می رود.

کیامرز ادامه داد: بهره برداری از سیستم های مکانیزه بهای تمام شده، توسعه فرآیند برون سپاری، بررسی وضعیت مشتریان شرکت و تعریف فرآیند مربوطه، تدوین و بازنگری در زیرساخت های سیاست گذاری بازرگانی، اصلاح آیین نامه ها و بخشنامه های داخلی و اصلاح ساختار سازمانی شرکت؛ اقدامات دیگری است که در قالب برنامه پنج ساله سوم شرکت طی سال جاری دنبال خواهیم کرد.

وی درباره برنامه های این شرکت در زمینه کاهش قیمت تمام شده محصولات به خبرنگار ما گفت: تعریف فرآیند های تولید محصولات، بهینه سازی فرمولاسیون و برنامه ریزی به منظور به کارگیری سیستم های مکانیزی بهای تمام شده محصولات بدین منظور انجام خواهد شد.

مدیر عامل شرکت فرآورده های غذایی رضوی ادامه داد: یافتن گلوگاه های کاهش دهنده تولیدات خطوط مختلف تولیدی و برنامه ریزی برای حذف این گلوگاه ها و همچنین برنامه ریزی برای به کارگیری سیستم های مکانیزه بهای تمام شده محصولات نیز از دیگر اقداماتی است که با هدف کاهش قیمت تمام شده در دستور کار قرار دارد.

کیامرز تاکید کرد: برنامه های راهبردی شرکت در سال جاری بر حوزه های بازرگانی، مالی، R&D، تولید و منابع انسانی تمرکز دارد که به صورت برنامه ریزی شده و در بازه های زمانی 3 تا 11 ماهه محقق خواهد شد.

117-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد