جزئیات خبر

2087000 بطری آب آشامیدنی در شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی تولید شد

1394/5/22
2087000 بطری آب آشامیدنی در شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی تولید شد

«محمد مهدی کیامرز» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی گفت: از این میان، بیش از 504 هزار بطری 5/1 لیتری و حدود یک میلیون و 583 هزار بطری نیم لیتری بوده است.

وی ادامه داد: در ماه مبارک رمضان بیش از یک میلیون و 359 هزار بطری نیم لیتری در حرم مطهر رضوی مورد استفاده قرار گرفته است.

 کیامرز با اشاره به ظرفیت تولید خط آب آشامیدنی این شرکت افزود: ظرفیت اسمی این خط 5 هزار بطری یک و نیم لیتری، نیم لیتری و 250 میلی لیتری در ساعت است که ظرفیت بسته‌بندی سالانه 25 میلیون لیتر آب را دارد.

وی درباره ویژگی های این محصول خاطرنشان کرد: در آب آشامیدنی هر گونه فرآیند تصفیه اعم از تصفیه ضد میکروبی ایمن، حرارتی، شیمیایی یا فیزیکی مجاز است و منابع استحصال آن می تواند چشمه یا آب چاه یا قنات باشد.

کیامرز ادامه داد: بر این اساس، تولید بطری های آب آشامیدنی را به عنوان یکی از برنامه های راهبردی شرکت در سال جاری، در دستور کار داریم تا برای کاهش قیمت تمام شده، این بطری ها در خود شرکت تولید شود.

مدیر عامل شرکت فرآورده های غذایی رضوی عنوان کرد: از آنجایی که بحث فروش یک محصول همیشه باید قبل از تولید آن مورد بررسی قرار بگیرد، بر این اساس، شرکت قبل از راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی برنامه ریزی های متعددی را برای ورود این محصول به شبکه مویرگی فروش محصولات و توزیع در سراسر کشور انجام داده است.

158-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد