جزئیات خبر

رشد 40 درصد صادرات محصولات شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی

1395/3/8
رشد 40 درصد صادرات محصولات شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی

سرپرست شرکت فرآورده های غذایی رضوی از رشد 40 درصدی صادرات محصولات این شرکت طی سال 1394 خبر داد.

مهندس محمد مهدی کیامرز در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی طی سال گذشته، 1878 تن انواع محصول را صادر کرده است.

وی با اشاره به محصولات و کشورهای صادراتی، افزود: طی این مدت، محصولات رب گوجه فرنگی، آبمیوه قوطی، آبمیوه پاکتی، آبلیمو و انواع کنسروجات به کشورهای افغانستان، ترکمنستان، پاکستان، عراق، امارات متحده عربی، سوئد، استرالیا، انگلستان و هلند صادر شده است.

کیامرز درباره اقدامات صورت گرفته برای گسترش بازارهای صادراتی بیان کرد: دریافت صفحه طلایی در سایت جهانی علی بابا و به روز رسانی ریالی و پاسخگویی مستمر به مراجعه کنندگان و مشتریان، از جمله این فعالیت‌ها به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: علاوه بر این، می‌توان به رصد مداوم و مستمر بازارهای بین المللی و کشورهای همسایه و پیش بینی رفتار رقبای داخلی و خارجی در بازارهای مذکور و همچنین ایجاد مشتریان و برآورده ساختن نیازها و خواسته های آن ها در راستای توسعه بیشتر بازارهای بین المللی اشاره کرد.

کیامرز، اخذ نماینده در کشورهای افغانستان و عراق و برنامه ریزی برای اخذ نمایندگی در کشورهای امارت متحده عربی،اوکراین،استرالیا، ترکمنستان، پاکستان و سوئد را یکی دیگر از اقدامات این شرکت برای افزایش بازارهای صادراتی دانست.

وی با اشاره به دلایل کیفیت بالای محصولات این شرکت گفت: این مهم با دریافت مواد اولیه درجه یک، دقت عمل و اعمال کنترل های دقیق و صحیح بر روی فرایند تولید محصولات، استناد به استانداردهای ملی و کارخانه‌ای و بهره گیری از نظرات مشتریان حاصل شده است.

سرپرست شرکت فرآورده های غذایی رضوی ادامه داد: همچنین، این نگرش که باید محصولی درجه یک، تولید و تحویل مشتری شود، در دستور کار تمامی پرسنل شرکت برای رسیدن به نتیجه مطلوب قرار دارد.

 66-95

 

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد