جزئیات خبر

سالن جدید تولید دونات به شرکت نان قدس رضوی تحویل شد.

1394/9/14
سالن جدید تولید دونات به شرکت نان قدس رضوی تحویل شد.

سالن جدید تولید دونات به شرکت نان قدس رضوی تحویل شد.

 مدیرعامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی از اتمام کار احداث سالن جدید تولید دونات شرکت نان قدس رضوی توسط این شرکت خبر داد. مهندس عباس شیرمحمدی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی اظهار کرد: سالن تولید دونات شرکت نان قدس رضوی، در حال حاضر به اتمام رسیده و تحویل بهره بردار شده است.
وی مساحت سوله احداث شده را در مجموع 2 هزار و 500 مترمربع عنوان کرد و افزود: این سوله شامل قسمتی به مساحت 2 هزار متر مربع با ارتفاع 6 متر و قسمتی به مساحت 500 متر در دو طبقه با ارتفاع 8 متر است که قسمت نیم طبقه به منظور خمیرگیری پیش بینی شده است.
شیرمحمدی ادامه داد: عملیات طراحی و اجرای سفتکاری این سوله با توجه به افزایش حجم قرارداد به میزان 25 درصد در مدت معین شده، توسط شرکت بتن و ماشین قدس رضوی انجام شد.
وی با اشاره به عملیات اجرایی سوله دونات خاطرنشان کرد: تمامی عملیات خاک برداری و تحکیم بستر، آرماتوربندی و بتن ریزی فوندانسیون، تهیه، ساخت و نصب اسکلت فلزی سوله، اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب، کفسازی و اجرای بتن کف، اجرای سقف عرشه فولادی نیم طبقه خمیرگیری، اجرای دیوار ساندویچ پنل و همچنین اجرای درب ریلی و پنجره های فلزی و پلی کربنات آن توسط این شرکت صورت گرفته است.
مدیرعامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی با تاکید بر گسترش همکاری ها بین موسسات آستان قدس رضوی، تصریح کرد: همکاری های موسسات و شرکت های تابعه آستان قدس رضوی با یکدیگر باعث هم افزایی و رونق اقتصادی و گسترش روحیه همکاری خواهد شد.

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد