جزئیات خبر
سرپرست شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی خبر داد؛
پیشرفت 100 درصدی اجرای فونداسیون‌های اولین زائر شهر کشور

1395/7/10
پیشرفت 100 درصدی اجرای فونداسیون‌های اولین زائر شهر کشور

سرپرست شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی از پیشرفت 100 درصدی عملیات اجرای فونداسیون های ساخت اولین زائر شهر کشور خبر داد.

مهندس عباس شیرمحمدی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این حجم از کار، نشان می دهد پروژه مذکور از سرعت قابل قبولی برخوردار بوده است.

وی با بیان این که شرکت بتن و ماشین قدس رضوی، پروژه‌های عمرانی آستان قدس رضوی را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است، افزود: به دستور تولیت عظمی آستان قدس رضوی و با هدف تسهیل زیارت، فراهم کردن شرایط حضور زائران امام رضا(ع) در مشهد و همچنین کمک به نیازمندان، محرومان و زائران کم درآمد، احداث فاز یک اولین زائر شهر کشور از تیر ماه سال جاری آغاز شد.

شیرمحمدی ادامه داد: این شرکت به عنوان پیمانکار در احداث زائر شهر مشهد حضور دارد.

وی با اشاره به اجرای فونداسیون 28 بلوک اقامتی توسط شرکت بتن و ماشین قدس رضوی گفت: عملیات اجرایی فونداسیون ها شامل خاکبرداری و پی کنی، بارگیری و حمل خاک، رگلاژ و تسطیح کف پی ها، تهیه و اجرای بتن مگر، آرماتور، قالب بندی و بتن ریزی است.

شیرمحمدی ادامه داد: خوشبختانه تاکنون 70 درصد عملیات خاکبرداری و رگلاژ و 50 درصد بتن مگر آماده شده است.

لازم به یادآوری است، نخستین زائر شهر کشور در مشهد قرار است طی 3 فاز و برای اسکان 20 هزار نفر در زمینی به وسعت 35 هکتار در ورودی مشهد از سمت بزرگراه باغچه احداث شود که در مرحله نخست عملیات اجرایی، ساخت فضای اسکان 4 هزار و 500 نفر در 10 هکتار آغاز شده است.

154-95            

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد