جزئیات خبر

تقاطع غیرهمسطح میدان امام رضا(ع) نیشابور به بهره‌برداری رسید

1395/8/23
تقاطع غیرهمسطح میدان امام رضا(ع) نیشابور به بهره‌برداری رسید

مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی از بهره برداری تقاطع غیر همسطح میدان امام رضا (ع) واقع در نیشابور خبر داد.
مهندس عباس شیرمحمدی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی بیان کرد: این بهره برداری در امتداد بازگشایی مسیرهای زیرگذر مشهد به تهران و بالعکس در نیشابور توسط شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی صورت گرفته است.
وی ادامه داد: تقاطع غیر همسطح امام رضا(ع) نیشابور که عملیات اجرایی آن از آبان ماه سال 1394 شروع شده بود، با حضور نمایندگان نیشابور در مجلس شورای اسلامی و همچنین شورای اسلامی، شهردار، معاون فرماندار و تعدادی از مدیران و مسئولان این شهرستان، تحویل بهره بردار شد.
شیرمحمدی با اشاره به حضور شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی در این پروژه به عنوان پیمانکار گفت: کارفرمای این پروژه نیز شهرداری نیشابور است.
وی حجم ریالی پروژه تقاطع غیر همسطح میدان امام رضا(ع) نیشابور را نزدیک به چهل میلیارد ریال، در مساحت تقریبی 8 هزار متر مربع عنوان کرد.
شیرمحمدی درباره موقعیت جغرافیایی این تقاطع بیان کرد: پروژه مذکور در مسیر اصلی بزرگراه مشهد به تهران و بالعکس واقع شده است که از نظر ترافیکی از درجه اهمیت خاصی برخوردار می باشد.
مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی ادامه داد: این پروژه شامل خاکبرداری، زیرسازی و روسازی مسیر اصلی زیرگذر، اصلاح مسیر روگذر و میدان اصلی، احداث پل های عابر پیاده و همچنین تهیه و اجرای لایه های خاکریز ژئوگرید در پشت دیوارهای حائل و تهیه و نصب تابلوهای ترافیکی است.
262-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد