جزئیات خبر
سرپرست شرکت بتن و ماشین قدس رضوی:
مدیریت مصرف بر اساس شاخص‌های اقتصاد مقاومتی طراحی شده‌است

1396/6/14
مدیریت مصرف بر اساس شاخص‌های اقتصاد مقاومتی طراحی شده‌است

سرپرست شرکت بتن و ماشین قدس رضوی گفت: مدیریت مصرف در این شرکت بر اساس شاخص‌های اقتصاد مقاومتی طراحی شده است.
مهندس عباس شیرمحمدی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی با اشاره به برنامه‌های این شرکت در حوزه اقتصاد مقاومتی، بیان کرد:
شرکت بتن و ماشین قدس رضوی در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب و تبیین آن توسط سازمان اقتصادی رضوی؛ با نگاهی به استراتژی مدون آستان قدس رضوی، ضمن در دستور کار قرار دادن مقوله اقتصاد مقاومتی در برنامه‌های استراتژیک 5 ساله سوم شرکت به ویژه بندهای یک، 3، 4، 5 و 8 ابلاغیه مذکور که مرتبط با حوزه فعالیت عمران و ساختمان است، برنامه‌ریزی‌های متعددی را انجام داده است.
وی ادامه داد: در همین راستا، مدیریت مصرف با تأکید بر اجرای سیاست‌های کلی اصلاح الگوی مصرف و همچنین برنامه‌ریزی به منظور استفاده مناسب از منابع در اختیار از جمله نوسازی شبکه‌های تأسیساتی واحد تولید، از جمله برنامه‌های در دست اقدام شرکت به شرکت می‌رود.
شیرمحمدی اضافه کرد: این فعالیت‌ها با هدف جلوگیری از هدررفت انرژی و جایگزینی سوخت دیگ‌های بخار از گازوئیل به گاز انجام می‌شود.
وی اولویت دادن به تولید و ارائه خدمات فنی و مهندسی را یکی دیگر از برنامه‌های شرکت بتن و ماشین قدس رضوی با رویکرد اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: این مهم از طریق اجرای پروژه‌های عمرانی و سرمایه‌ای در سطح شهر و استان با استفاده مطلوب از جایگاه آستان قدس رضوی عملیاتی خواهد شد.
شیرمحمدی ادامه داد: همچنین برنامه‌ریزی شده تا شاخص‌های مربوطه با استفاده از ظرفیت اجرای هدفمندسازی یارانه‌ها برای افزایش تولید مصالح و قطعات بتنی، ارتقاء یابد.
وی با اشاره به لزوم ایجاد بستری مناسب برای رقابت و به کارگیری ظرفیت و قابلیت‌های متنوع در حوزه کاری شرکت، گفت: با کم کردن هزینه‌ها از طریق آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی، چابک‌سازی و غنی‌سازی باکس‌های شغلی، این مهم محقق خواهد شد.
شیرمحمدی ادامه داد: همچنین در صدد هستیم تا از ساز و کار مبادلات تهاتری با سایر شرکت‌های داخلی به ویژه موسسات و شرکت‌های زیرمجموعه آستان قدس رضوی برای خرید آهن‌آلات و ریز اقلام مصرفی در پروژه‌های انبوه‌سازی شرکت، به نحو مطلوب استفاده کنیم.
سرپرست شرکت بتن و ماشین قدس رضوی، شناسایی و به کارگیری ظرفیت‌های فنی و مهندسی شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ ساختمانی آستان قدس رضوی را یکی دیگر از برنامه‌های این شرکت در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.
 
209-96

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد