جزئیات خبر
مدیرعامل شرکت «کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی»:
کارگزاری رضوی در بین 5 کارگزار فعال معاملات آتی کشور حضور دارد

1394/5/30
کارگزاری رضوی در بین 5 کارگزار فعال معاملات آتی کشور حضور دارد

مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی از حضور این شرکت در بین 5 کارگزار فعال معملات آتی کشور خبر داد.

«کمال خانزاده» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: بازار آتی که هم اکنون دو محصول یا کالا شامل آتی سکه و آتی ریزه سبز در آن معامله می شود، یکی از بازار های مهم در بازار سرمایه است که سرمایه گذاران با ورود به این بازار و اتخاذ موقعیت خرید و یا فروش برای ماه های آتی، ریسک خود را در مقابل نوسانات شدید قیمت آن محصول یا کالا پوشش می دهند.

وی ادامه داد: شرکت کارگزاری رضوی به عنوان کارگزاری فول سرویس این مجوز را دریافت و برای سرمایه گذاران معاملات انجام می دهد.

خانزاده درباره جایگاه این شرکت در سازمان بورس اوراق بهادار تصریح کرد: کارگزاری رضوی در سازمان بورس و اوراق بهادار و بازار سرمایه نه تنها جایگاه بسیار خوبی داشته، بلکه تعاملات خوبی هم با بورس ها و نهادهای مرتبط با بازار سرمایه برقرار کرده است.

وی شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی را به عنوان کارگزاری فول سرویس نامید و خاطرنشان کرد: کارگزاری رضوی یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های کارگزاری در بازار سرمایه کشور است که در هر 4 بورس کشور شامل بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و بورس انرژی، تمامی مجوز ها را دریافت کرده و فعالیت می کند.

194-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد