جزئیات خبر
از سوی «شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی»؛
6 هزار میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار و فرابورس معامله شد

1394/8/3
6 هزار میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار و فرابورس معامله شد

مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی گفت: در 6 ماه نخست سال 1394، حدود 6 هزار میلیارد ریال در بازار اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران توسط این شرکت معامله شد.

«کمال خانزاده» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: این حجم از معاملات واحد اوراق بهادار و فرابورس شرکت کارگزاری رضوی، مربوط به خرید و فروش اوراق بهادار، اوراق صکوک و اوراق مشارکت است.

وی ادامه داد: همچنین در بازار اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران نیز طی این مدت، 750 هزار میلیارد ریال انواع سهام، حق تقدم، انواع صکوک و اوراق مشارکت معامله شده که با کاهش 8/23 (23 ممیز 8 درصدی) روبرو بوده است.

خانزاده با اشاره به خدمات قابل ارائه در بورس اوراق بهادار و فرابورس خاطرنشان کرد: انجام معاملات انواع اوراق بهادار و حق تقدم شرکت های پذیرفته شده در بورس ها، انجام معاملات انواع اوراق مشارکت و اوراق صکوک و همچنین پذیرش و عرضه شرکت های سهامی عام در بورس و فرابورس از جمله این خدمات به شمار می رود.

وی ادامه داد: خدمات بورس اوراق بهادار و فرابورس علاوه بر این، موارد دیگری همچون ارائه گزارشات، تحلیل های بنیادی و تکنیکال از شرکت های پذیرفته شده در بورس ها، ارائه خدمات معاملات الکترونیکی آنلاین در بازار سرمایه، ارائه خدمات مشاوره تامین مالی برای شرکت ها در خصوص انتشار اوراق صکوک و مدیریت صندوق مشترک سرمایه گذاری برای افراد غیرحرفه ای را نیز در بر می گیرد.

326-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد