جزئیات خبر
طی 6 ماه نخست امسال؛
300 میلیارد ریال توسط واحد انرژی شرکت «کارگزاری رضوی» معامله شد

1394/8/4
300 میلیارد ریال توسط واحد انرژی شرکت «کارگزاری رضوی» معامله شد

مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی گفت: در 6 ماهه اول سال 1394، ارزش معاملات این شرکت در بورس انرژی، 300 میلیارد ریال بوده است.

«کمال خانزاده» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: این حجم از معاملات در 3 گروه محصولات فیزیکی، بازار برق و اوراق سلف موازی صورت گرفته و شامل متانول، حلال، آیزوریسایکل، انواع گاز، نیتروژن، سلف موازی برق، نفتا، بنزول، برش سنگین، پرویلین، میعانات گازی و اوراق سلف نفتی وزارت نفت است.

وی ادامه داد: همچنین در بورس انرژی ایران نیز طی این مدت، 10 هزار میلیارد ریال مورد داد و ستد قرار گرفته است.

خانزاده با بیان این که شرکت کارگزاری رضوی در بورس انرژی بیش از 20 مشتری فعال شرکتی دارد، خاطرنشان کرد: این شرکت با تیم پرسنلی مجرب و متخصص در حوزه های مختلف بورس انرژی به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد.

وی درباره اهداف این شرکت در 6 ماه دوم امسال تصریح کرد: اصلی ترین برنامه این کارگزاری، جذب مشتریان بزرگ شرکتی شامل عرضه کنندگان و خریداران انواع محصولات و همچنین افزایش حجم معاملات در این بورس است.

مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی عملیاتی و اجرایی کردن برنامه استراتژیک 5 ساله کارگزاری را یکی از برنامه های این شرکت تا پایان امسال عنوان کرد و افزود: ایجاد باشگاه مشتریان کارگزاری، انتشار اوراق صکوک و همچنین افزایش حجم معاملات کل در تمام بورس ها از جمله معاملات الکترونیکی، از دیگر این برنامه ها به شمار می رود

328-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد