جزئیات خبر
برنامه‌های موقوفات سمنان ویژه ایام دهه کرامت اعلام شد؛
عیادت از سالمندان تا جشن‌های میلاد حضرت رضا(ع)

1395/5/20
عیادت از سالمندان تا جشن‌های میلاد حضرت رضا(ع)

سرپرست موسسه موقوفات و کشاورزی سمنان، برنامه های این موسسه ویژه ایام دهه کرامت امسال را تشریح کرد.

محمد حسین دربانی در گفت و گو با ستاد خبری جشن های دهه کرامت آستان قدس رضوی بیان کرد: برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) در مسجد جامع شهرستان دامغان و حسینیه حضرت ابالفضل، همراه با مداحی و سخنرانی طی 3 شب، از جمله این برنامه ها به شمار می رود.

وی ادامه داد: علاوه بر این، می توان به برنامه پذیرایی شام در مراسم جشن شب میلاد در مسجد جامع شهرستان دامغان اشاره کرد.

دربانی از برگزاری جشن میلاد مسعود حضرت شمس الشموس(ع) در روستاهای موقوفه دامغان و سمنان خبر داد و افزود: در این راستا، جشن میلاد آقا علی بن موسی الرضا(ع) در روستاهای موقوفه آستانه و حاجی آباد از توابع شهرستان دامغان و روستای موقوفه لاسجرد از توابع شهرستان سمنان برپا می شود.

وی ادامه داد: همچنین جشن میلاد در ندامتگاه شهرستان دامغان همراه با مراسم مداحی و سخنرانی برگزار خواهد شد.

دربانی درباره حضور دل آرا و عطرآگین خدام بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) در استان سمنان گفت: این خدام در قالب کاروان زیر سایه خورشید، برنامه های مختلف و متنوعی را اجرا خواهند کرد.

وی برپایی نمایشگاه عکس رضوی در گالری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان را یکی دیگر از ویژه برنامه های موسسه موقوفات و کشاورزی سمنان طی این ایام فرخنده عنوان کرد و افزود: علاوه بر این، ایستگاه صلواتی در میدان سعدی شهرستان دامغان نیز احداث می شود.

دربانی ادامه داد: برنامه ریزی شده تا در ایام دهه کرامت امسال، از سالمندان و بیماران با اهداء بسته های متبرک و پذیرایی از آن ها، عیادت شود.

وی اضافه کرد: همچنین با مددجویان و ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) دیدار خواهیم داشت.

دربانی با اشاره توزیع بنر و پوستر ویژه دهه کرامت رضوی در مساجد و حسینیه ها گفت: اهداء بسته های متبرک و پوستر بارگاه ملکوتی رضوی و پذیرایی، بخشی دیگر از برنامه های این موسسه به شمار می رود.

سرپرست موسسه موقوفات و کشاورزی سمنان ادامه داد: نصب بنر، پرده، پارچه و همچنین توزیع عکس و پوستر بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الائمه(ع) در سطح استان نیز انجام شده است.

181-95 

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد