جزئیات خبر
با همکاری موسسه کشاورزی و موقوفات سمنان صورت گرفت؛
برگزاری جشن های زیرسایه خورشید در شهرها و روستاهای حومه دامغان

1395/6/6
برگزاری جشن های زیرسایه خورشید در شهرها و روستاهای حومه دامغان


مدیرعامل موسسه کشاورزی و موقوفات سمنان از برگزاری جشن های زیرسایه خورشید در شهرها و روستاهای حومه دامغان با همکاری این موسسه خبر داد.

محمد حسین دربانی در گفت و گو با ستاد خبری جشن های دهه کرامت آستان قدس رضوی بیان کرد: خادمین حرم مطهر رضوی در میدان گل محمدی شهر امیریه، امام زاده محمد دیباج و روستای موقوفه آستانه علی بلاغی با اجرای برنامه های مختلف، مورد استقبال مردمی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: حضور در گلزار شهدای شهرهای دیباج و امیریه و همچنین روستای حسن آباد از توابع شهر دامغان، عطر افشانی قبور مطهر شهیدان و اهداء گل به مرقد مطهر آن ها با اجرای مداحی، سخنرانی و پذیرایی، یکی دیگر از برنامه های کاروان زیر سایه خورشید به شمار می رود.

دربانی با اشاره به لزوم تکریم خانواده های شهداء گفت: در این راستا از خانواده شهید علی اصغر شنایی از شهدای مدافع حرم در شهر دیباج، خانواده شهید حسینعلی حسنی و همچنین خانواده های معزز شهدای شهر امیریه با اهداء اقلام فرهنگی و بسته های متبرک، دیدار و سرکشی شد.

وی ادامه داد: همچنین دیداری با خانواده های محرومین و کودکان بی سرپرست شهر امیریه انجام و اقلام فرهنگی و بسته های متبرک به آن ها اهداء شد.

دربانی با اشاره به برگزاری مراسم مداحی و سخنرانی با حضور مردم ولایتمدار دیباج با اقامه نماز ظهر و عصر، گفت: همچنین مراسم حضور مردمی خدام امام رضا(ع) در مسجد جامع شهر امیریه و روستای صیدآباد از توابع شهر امیریه با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و برنامه هایی نظیر سخنرانی، مداحی و پذیرایی برگزار شد.

مدیرعامل موسسه کشاورزی و موقوفات سمنان ادامه داد: علاوه بر این، می توان به دیدار با امام جمعه شهرهای دیباج و کلاته رودبار اشاره کرد.

183-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد