جزئیات خبر
رئیس هیئت مدیره موسسه موقوفات و کشاورزی استان سمنان خبر داد:
حضور موسسه کشاورزی و موقوفات سمنان در نمایشگاه گیاهان دارویی تهران

1395/6/15
حضور موسسه کشاورزی و موقوفات سمنان در نمایشگاه گیاهان دارویی تهران

رئیس هیئت مدیره موسسه موقوفات و کشاورزی استان سمنان از حضور این موسسه در سومین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی و طب سنتی تهران خبر داد.

به گزارش آستان نیوز، محمد ابراهیمی ورکیانی با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری مجموعه نهادهای نظام علم و فناوری در حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه ارتقای سطح دانش عمومی در زمینه شناسایی انواع گیاهان دارویی به منظور ترویج فرهنگ استفاده و به ‌کارگیری آموزه‌های طب سنتی در حوزه سبک زندگی ایرانی اسلامی است.

رئیس هیئت مدیره موقوفات استان سمنان با اشاره به نقش استفاده از گیاهان و فراورده‌های طب سنتی در ارتقای سطح سلامت و بهداشت جامعه، تصریح کرد: شرکت در این نمایشگاه و معرفی محصولات تولید شده در زمینه گیاهان دارویی در موسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان می‌تواند گام موثری در زمینه آشنایی مردم با این محصولات باشد.

گفتنی است؛ سومین جشنواره علمی گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی و طب سنتی تهران از 15 تا 18 شهریور ماه به مدت سه روز در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران دایر است.

203-95            

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد