جزئیات خبر
گزارش
پیاده روی زائر ارجمند جناب آقای بهنام طالبی پور
پیاده روی زائر
1395/8/26
پیاده روی زائر ارجمند جناب آقای بهنام طالبی پور

گزارش اقدامات انجام شده در خصوص پیاده روی زائر ارجمند جناب آقای بهنام طالبی پور مورخه ی 28/8/95
آقای بهنام طالبی پور چوپانی از شهرستان سلماس استان آذربایجان شرقی است که با هدف ادای نذرش به امام رضا علیه السلام در حدود یک ماه با پای پیاده عازم مشهد مقدس شده است .
پس از اعلام این مطلب از سوی روابط عمومی آستان قس رضوی به این موسسه طی نامه شماره 299506 مورخه ی 23/8/95 بی درنگ اقدامات ذیل در رسیدگی به امور این زائر صمیمی و ارجمند حضرت رضوی علیه السلام ، اقدامات ذیل انجام شد :

  1. در ساعت 3 بامداد مورخه ی 25/8/95 از زائر ارجمند جناب آقای بهنام طالبی پور در میدان امام حسین شهرستان دامغان از میادین ورودی شهر استقبال به عمل آمد .
  2. پس از استقبال گرم و صمیمی با آن عزیز ، وی با مشایعت روابط عمومی موسسه در مهمانسرای موسسه اسکان داده شد و مورد پذیرایی قرار گرفت .
  3. جناب آقای بهنام طالبی پور یک روز را مهمان این موسسه بود در این مدت ضمن استراحت با هماهنگی قبلی صدا و سیمای استان سمنان و جراید محلی با وی در خصوص سفر با پای پیاده برای زیارت مرجع شریف حضرت شمس الشموس انیس النفوس علیه السلام مصاحبه داشتند .
  4. خریداری و اهداء البسه ،کفش ، مواد خوراکی و وسایل مورد نیاز توسط این موسسه که لازم به ذکر است وی به علت آتش سوزی و نیز در طی سفر طولانی، بخش قابل توجهی از البسه و وسایل مورد نیاز خود و همچنین  نقدینگی خویش را از دست داده بود .
  5. اهداء مبلغ 000/500/7 ریال وجه نقد به منظور تامین بخشی از نیازمندی آن زائر گرامی در طول این سفر معنوی .
  6.  مصاحبه و تهیه گزارش تصویری با زائر صمیمی و عاشق حضرت رضوی علیه السلام جناب آقای بهنام طالبی پور توسط روابط عمومی این موسسه .
  7. این زائر با اخلاص پس از استراحت ، مصاحبه با صدا و سیما و جراید، دیدار با همکاران موسسه  و رسیدگی به امور وی در ساعت 4:30 دقیقه بعد از ظهر مورخه 25/8/95 با بدرقه ی همکاران محترم شهرستان دامغان را به مقصد مشهد مقدس ترک کرد .
خادمان صدیق حضرت رضوی در این موسسه سلامت ، عزت و توفیقات آن عزیز و تمامی زائران مخلص سلطان سریر ارتضی حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و الثناء را از درگاه با کرامت حضرت سبحان جل جلاله مسئلت دارند .
روابط عمومی
موسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان مرکز دامغان

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد