جزئیات خبر

تدارک برنامه‌های متنوع فرهنگی موسسه موقوفات سمنان در ایام دهه کرامت

1396/5/4
تدارک برنامه‌های متنوع فرهنگی موسسه موقوفات سمنان در ایام دهه کرامت

سرپرست موسسه کشاورزی و موقوفات سمنان مرکز دامغان گفت: برنامه‌های متنوع فرهنگی توسط این موسسه در ایام دهه کرامت برگزار می‌شود.
محمد حسین دربانی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی با اشاره به برگزاری جشن‌های دهه کرامت با حضور خدام حرم مطهر رضوی در شهرهای استان سمنان، بیان کرد: از جمله این برنامه‌ها می‌توان به سخنرانی، مداحی، عیادت از بیماران، دیدار با خانواده‌های شهدا، جانبازان و... اشاره کرد.
وی ادامه داد: همچنین مراسم جشن با سخنرانی، مداحی، پذیرایی در مسجد جامع دامغان  و حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) به مدت سه شب در ایام میلاد امام رئوف برگزار خواهد شد .
دربانی اضافه کرد: طی ایام دهه کرامت نیز مراسم جشن با سخنرانی، مداحی و پذیرایی با مشارکت مردمی در مساجد ، حسینیه ها و محیط‌های فرهنگی استان سمنان و روستاهای موقوفه این استان برگزار خواهد شد.
وی برپایی ایستگاه‌های صلواتی پذیرایی در نقاط مختلف شهرهای استان سمنان را بخشی دیگر از فعالیت‌های این موسسه طی ایام دهه کرامت دانست و افزود: در این ایام، بسته‌های متبرک، اقلام پذیرایی و همچنین کتاب، تصاویر حرم مطهر و بروشور در مساجد، حسینیه‌ها و مدارس شهرهای استان سمنان به علاقه‌مندان اهداء خواهد شد.
دربانی ادامه داد: طی این ایام مبارک، مراسم غباررویی و جشن میلاد در امام‌زاده‌های استان با همکاری نهادهای فرهنگی برگزار می‌شود.
وی از برگزاری نمایشگاه‌های هنری و گالری عکس توسط این موسسه با همکاری اداره فرهنگی ارشاد اسلامی شهرستان دامغان طی دهه کرامت خبر داد.
سرپرست موسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان مرکز دامغان با اشاره به برگزاری مراسم ویژه کارکنان این موسسه و خانواده آن‌ها در روز میلاد امام رضا(ع) گفت: همچنین جشن میلاد در مراکز دانشگاهی و مدارس با همکاری و مشارکت آن‌ها برگزار می‌شود.
 113-96

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد