جزئیات خبر
در نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش صورت گرفت؛
استقبال کشورهای گرجستان و ایتالیا برای سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی سرخس

1395/8/25
استقبال کشورهای گرجستان و ایتالیا برای سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی سرخس

مدیرعامل موسسه منطقه ویژه اقتصادی سرخس، از استقبال کشورهای گرجستان و ایتالیا برای سرمایه گذاری در این منطقه در نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش خبر داد.
دکتر احمد صادقی گلمکانی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی بیان کرد: در این نمایشگاه که با حضور بیش از 180 شرکت داخلی و خارجی برگزار شد، مذاکراتی با شرکت هایی از کشورهای گرجستان و ایتالیا برای همکاری فی ما بین با منطقه ویژه اقتصادی سرخس و نیز تعدادی از سرمایه گذاران داخلی انجام شد.
وی ادامه داد: همچنین، دو شرکت ایرانی برای سرمایه گذاری در حوزه های صنایع غذایی و حمل و نقل، ابراز تمایل کردند که بازدید هایی را نیز از این منطقه به عمل آوردند.
صادقی گلمکانی اضافه کرد: به زودی تفاهمات نهایی با این دو شرکت انجام خواهد شد.
وی با اشاره به حضور خراسان رضوی در این نمایشگاه در قالب پایون، گفت: در هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش، موسسه منطقه ویژه اقتصادی سرخس، سازمان خدمات سرمایه گذاری، شهرداری، شرکت شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی دوغارون، در غرفه ای تجمیعی به معرفی فعالیت های خود پرداختند.
مدیرعامل موسسه منطقه ویژه اقتصادی سرخس ادامه داد: در این نمایشگاه، معاونان وزیر اقتصاد، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیرعامل منطقه آزاد کیش، مدیران مرکز امور مناطق آزاد، شورای شهر مشهد و ... ضمن بازدید از غرفه منطقه ویژه سرخس، با فعالیت های اقتصادی آن آشنا شدند.
263-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد