جزئیات خبر

منطقه ویژه اقتصادی سرخس در نمایشگاه بین‌المللی حمل‌و‌نقل و ترانزیت حضور می‌یابد

1395/9/22
منطقه ویژه اقتصادی سرخس در نمایشگاه بین‌المللی حمل‌و‌نقل و ترانزیت حضور می‌یابد

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس رضوی از برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، ترانزیت، تجهیزات گمرکی و انبارها در مشهد خبرداد.
احمد صادقی گلمکانی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این نمایشگاه با هدف معرفی توانمندی های بخش حمل و نقل بین المللی و همچنین برنامه ریزی برای روان سازی و تسهیل حمل کالاهای ترانزیتی در پسابرجام برگزار می شود.
وی ادامه داد: در این نمایشگاه که از 23 تا 26 آذرماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برپا می شود، شرکت کنندگان در زمینه های شرکت های حمل و نقل بین المللی، بیمه ها، دستگاه های اجرایی مرتبط با بخش حمل و نقل، گمرک، مناطق ویژه اقتصادی، پایانه های صادراتی، تجهیزات گمرکی و انبارها، محصولات و خدمات خود را در معرض دید عموم قرار می دهند.
صادقی گلمکانی اضافه کرد: در این نمایشگاه، شرکت های حمل و نقل بین المللی و داخلی، صادرکنندگان کالا، شرکت های بازرگانی و ... حضور خواهند داشت.
لازم به یادآوری است، نخستین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، ترانزیت، تجهیزات گمرکی و انبارها، بیست و سوم تا بیست و ششم آذرماه جاری از ساعت 16 تا 22 برگزار می شود و منطقه ویژه اقتصادی سرخس نیز در غرفه تخصصی خود پذیرای سرمایه گذاران و صاحبان صنایع، صادر کنندگان و شرکت های بازرگانی کشور است.
 296-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد