جزئیات خبر
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس خبر داد؛
امکان صدور جواز تاسیس واحدهای تولیدی توسط منطقه ویژه سرخس

1396/3/30
امکان صدور جواز تاسیس واحدهای تولیدی توسط منطقه ویژه سرخس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس از امکان صدور جواز تاسیس و پروانه بهره‌برداری توسط این منطقه خبر داد.
دکتر احمد صادقی گلمکانی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: بر اساس ماده 7 قانون مناطق ویژه اقتصادی، یکی از مزایای بسیار مهم این مناطق، امکان صدور پروانه بهره‌برداری و جواز تاسیس از سوی آن‌ها است که به نوبه خود، باعث تسهیل روند سرمایه‌گذاری می‌شود.
وی ادامه داد: پیش از این، پروانه بهره‌برداری و جواز تاسیس واحدهای تولیدی منطقه ویژه اقتصادی سرخس توسط سازمان معدن و صنعت استان خراسان رضوی صادر می‌گردیده است.
صادقی گلمکانی با اشاره به سامانه خدمت سرمایه‌گذاری هماهنگ و بهین‌یاب گفت: با هماهنگی‌های بسیار خوب این سازمان و پیگیری‌های صورت گرفته، صدور موارد فوق توسط منطقه ویژه اقتصادی سرخس در سامانه خدمت سرمایه‌گذاری هماهنگ و بهین‌یاب امکان‌پذیر شده است.
وی اضافه کرد: سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه بهین‌یاب به نشانی behinyab.ir، ثبت درخواست سرمایه‌گذاری و جواز تاسیس واحد مربوطه و طی فرایند تولید آزمایشی، نسبت به صدور پروانه بهره‌برداری اقدام کنند.
صادقی گلمکانی درباره تعداد واحدهای تولیدی این منطقه گفت: منطقه ویژه اقتصادی سرخس با وسعت 5 هزار و 290 هکتار و امکانات زیربنایی بسیار خوب، تاکنون موفق به جذب بیش از 47 واحد تولیدی شده است.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس ادامه داد: از این تعداد، 13 واحد در حال بهره‌برداری و مابقی طی یکی دو سال آینده، وارد مدار تولید خواهد شد.
78-96

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد