جزئیات خبر
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:
استفاده از فرآیندهای کارگربر در مؤسسات اقتصادی رضوی ثمرات زیادی دارد

1394/3/31
استفاده از فرآیندهای کارگربر در مؤسسات اقتصادی رضوی ثمرات زیادی دارد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در حاشیه‌ دهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان خراسان رضوی و طی بازدید از غرفه‌ شرکت داروسازی ثامن گفت: استفاده از فرآیندهای کارگربر در مؤسسات اقتصادی رضوی ثمرات زیادی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اقتصادی رضوی، مهندس محمود احمدی ضمن بیان این مطلب بر روی فعالیت‌های شرکت داروسازی ثامن تمرکز و عنوان کرد: شرکت داروسازی ثامن جزو شرکت‌های بسیار معتبر دارویی کشور است و با طرح توسعه‌ای که دنبال می‌کند امیدواریم روند رو به رشد خود را بیش از پیش پی بگیرد.

وی افزود: حدود 600 نفر کارگر در داروسازی شاغل‌اند که در چشم‌انداز اشتغال استان امید داریم با طرح توسعه‌ داروسازی فضای اشتغال بیشتری فراهم شود.

مهندس احمدی ضمن ابراز خرسندی از احراز نشان کارآفرین برتر سال 94 برای شرکت داروسازی ثامن، نوع بهره‌مندی از نیروی انسانی را در مؤسسات اقتصادی رضوی دارای ثمرات فراوانی دانست و اظهار کرد: دیدگاهی که مدیران داروسازی دارند، استفاده از فرآیندهای کارگربر به‌جای استفاده از ماشین‌آلات صنعتی است که این امر در اوضاع فعلی، نخست برای استان و سپس برای کشور ثمرات بسیاری داشته و دارد.

وی بیان کرد: با توجه به سوابق آستان قدس رضوی در خصوص توسه‌ اقتصادی و صنعتی در استان و کشور، می‌دانیم این مجموعه از پتانسیل‌های فراوانی برخوردار است که باید در جهت رونق موقوفات به کار گرفته شود و با عنایت امام هشتم(ع) این امر صورت گرفته و یکی از بخش‌هایی که این مجموعه در آن به خوبی ظهور پیدا کرده، به کارگیری منابعش در تولید است. این امر به رونق موقوفات و بهره‌مندی بیشتر و بهتر مردم انجامیده و واقعا قابل تقدیر است.

 73-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد