جزئیات خبر
مطابق با سنت هر ساله ؛
اهدای خون مدیران و کارکنان شرکت داروسازی ثامن

1394/6/25
اهدای خون مدیران و کارکنان شرکت داروسازی ثامن

مدیران و کارکنان شرکت داروسازی ثامن روزسه شنبه مورخ ٢۴شهریورماه در دو نوبت صبح و عصر در محل این شرکت در مراسم اهدای خون شرکت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی طی مراسمی که در محل شرکت داروسازی ثامن برگزار گردید، یک تیم تخصصی از سازمان انتقال خون استان خراسان رضوی حضور یافتند.

شرکت داروسازی ثامن بیش از 600 نفر پرسنل داشته که در حدود 400 نفر آنها در شیفت صبح و 150 نفر در شیفت عصر فعالیت می نمایند. در این بین بیش از 300 نفر درخواست اهدای خون داشته که از این تعداد حدود 200 نفر واجد شرایط اهدای خون بودند و خون خود را اهدا نمودند. این مراسم هر ساله در شرکت داروسازی ثامن انجام می شود که به دلیل استقبال کارکنان شرکت در دو نوبت صبح و عصر صورت می گیرد.

دکتر صفابخش،پزشک تیم اعزامی سازمان انتقال خون استان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی افزود: « استقبال شرکت داروسازی ثامن از مراسم اهدای خون چشمگیروکم نظیر بوده است و از انجا که این شرکت تولید کننده محصولات درمانی می باشد لذا دید و نگرش کارکنان و مدیران شرکت در مقایسه با دیگر شرکت ها متفاوت بوده و این کار را جزو رسالت و وظیفه ی اخلاقی خود می دانند و حتی در این بین هستند افرادی که به دلیل نادر بودن گروه خونیشان آمادگی خود را جهت رفتن به بیمارستان در مواقع ضروری و اهدای خون گرم و انتقال آن به بیمارانی که نیاز فوری به خون دارند اعلام نموده اند».

لازم به ذکر می باشد ،خون اهدایی به سازمان انتقال خون جهت مصارف درمانی منتقل گردید

264-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد