جزئیات خبر
مدیرعامل شرکت داروسازی ثامن
اشتغال‌‌زایی پایدار افتخار شرکت داروسازی ثامن است

1395/2/11
اشتغال‌‌زایی پایدار افتخار شرکت داروسازی ثامن است


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، دکتر ابراهیم دین‌محمدی ضمن بیان این مطلب عنوان کرد: 640 کارگر در مقاطع تحصیلی مختلف در شرکت داروسازی ثامن فعالند و بنابر فعالیت‌های انجام شده در سال‌های گذشته می‌توان ادعا کرد که اشتغال‌زایی این شرکت کاملا پایدار است، چرا که تولید پایدار خدمات پایداری را به جامعه ارائه می‌دهد.

وی افزود: شرکت داروسازی ثامن سال گذشته در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری در تحقق شعار سال دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی سیاست‌هایی را برای تشویق کارکنان برای تولید بیشتر در پیش گرفت و انگیزه‌هایی را ایجاد کرد که در نتیجه آن توانستیم اختراع به ثبت رسانده، فعالیت 24 ساعته در کارخانه داشته باشیم و از این طریق، سهمیه‌های تعیین شده وزارت بهداشت را تحویل بدهیم.

دکتر دین‌محمدی اظهار کرد: نزدیک به 78 قلم داروی تزریقی در شرکت داروسازی ثامن تولید می‌شود و تقریبا حدود 40 درصد ظرفیت تولید فرآورده‌های حجیم تزریقی کشور را در اختیار داریم که شاخص‌ترین آن‌ها سه نوع محلول دیالیز صفاقی است که به صورت انحصاری در این شرکت با تکنولوژی‌های نوین در حال تولید است.

وی به تولید محلول دیالیز صفاقی اتوماتیک اشاره کرد و گفت: محلول دیالیز صفاقی دستگاهی یا اتوماتیک نیز در شرکت داروسازی ثامن در حال تولید است که این روش کمک شایانی به کیفیت زندگی بیماران کلیوی می‌کند، چرا که به وسیله خود بیمار و در منزل وی انجام می‌شود. این دارو تولید و برای عرضه به بازار آماده است.

دکتر دین‌محمدی بیان کرد: تمام تشکل‌های کارگری در هلدینگ دارویی ثامن فعالند و از مشورت‌ها و از نظرات کارگران حداکثر استفاده را می‌کنیم و اعضای محترم هیئت مدیره به صورت میدانی در محل کار حضور دارند و در ارتباط مستقیم با مسائل هستند.

وی تصریح کرد: شرکت داروسازی ثامن در سال جاری نیز مجددا شعار مقام معظم رهبری را سرلوحه امور و فعالیت‌های خود قرار داده و امیدواریم بتوانیم در پایان امسال گزارش بسیار موفقی را برای مردم ارائه دهیم.

دکتر دین‌محمدی در خصوص تشویق کارکنان شرکت داروسازی ثامن گفت: آموزش مداوم کارکنان و هم‌چنین تشویق به آموزش و یادگیری در مقاطع گوناگون در دستور کار ما قرار گرفته است تا آن‌جا که در سال گذشته کارکنان فنی شرکت توانستند در رشته‌های تخصصی مانند داروسازی صنعتی ارتقاء سطح دهند.

وی افزود: برابر با مصوبه هیئت مدیره محترم کارکنان برای دریافت تسهیلاتی چون وام اضطراری و ازدواج نیاز به مراجعه به بانک ندارند و همه کارکنان که بتوانند بهای تمام شده کالا را کاهش دهند، مورد تشویق قرار می‌دهند.

دکتر دین‌محمدی بیان کرد: پژوهش درباره داروهای جدید در واحد تحقیق و توسعه، اجرای قوانین و بخش‌نامه‌های دولت جمهوری اسلامی ایران و در سرلوحه تمام این امور نیز تحقق شعار مقام معظم رهبری از برنامه‌های شرکت داروسازی ثامن برای سال جاری است.

لازم به یادآوری است، شرکت داروسازی ثامن توانسته با انجام چک لیست اداره کار و رفاه اجتماعی استان و کسب امتیاز لازم به‌عنوان کارآفرین برتر انتخاب شود.

 17-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد