جزئیات خبر

حضور شرکت داروسازی ثامن در دومین نمایشگاه بین‌المللی «ایران‌فارما»

1395/6/25
حضور شرکت داروسازی ثامن در دومین نمایشگاه بین‌المللی «ایران‌فارما»

شرکت داروسازی ثامن به‌عنوان نماینده دارویی آستان قدس رضوی در دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما(IPH) حضور به هم رساند.

به گزارش آستان‌نیوز، دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته و تجهیزات مراقبتی به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای صنعت داروسازی با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه تولید دارو، تولید مواد اولیه و مواد مؤثره، مکمل‌های غذایی و دارویی، فرآورده‌های گیاهی و طبیعی، فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی، تجهیزات مراقبتی، تجهیزات داروسازی، چاپ و بسته‌بندی و خدمات قراردادی توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران در حال برگزاری است.

این نمایشگاه که با حضور بیش از 90 شرکت داروسازی و داروپژوه از 30 کشور جهان برگزار شده در فضایی افزون بر 15 هزار متر مربع در شبستان مصلای امام خمینی تهران هم‌اندیشی صنایع دارویی داخلی و خارجی را فراهم آورده و امسال با توجه به شرایط پساتحریم، حضور شرکت‌های خارجی و با توجه به تأکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی، حضور شرکت‌های داخلی در این نمایشگاه با افزایش چشمگیری روبه‌رو بوده است.

آستان قدس رضوی نیز به‌عنوان مجموعه‌ای موقوفاتی با عوائدی عام‌المنفعه از دیرباز در کنار توجه به خوراک روحی زائران و مجاوران بارگاه منور امام رضا(ع)، به سلامت جسمی و مادی آن‌ها نیز اهتمام داشته که احداث و بهره‌برداری از مجتمع‌های درمانی، آموزشی و پزشکی مجهز و به روز، موید این موضوع است. این مجموعه در این نمایشگاه نیز با نماینده دارویی خود، هلدینگ داروسازی ثامن، حضور یافته و دستاوردهای خود را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهد.

شرکت داروسازی ثامن وابسته به مجموعه آستان قدس رضوی، در سال 1363 با هدف تأمین نیازهای دارویی کشور و صدور آن به بازارهای هدف با تولید انواع محلول‌های تزریقی و شست‌وشو در اشکال دارویی مختلف تأسیس شد و در سال 1371در مشهد به بهره برداری رسید.

لازم به یادآوری است، این شرکت نخستین واحد داروسازی در استان خراسان بوده که در نخستین سال‌های فعالیت خود، به تولید سرم مورد نیاز مجروحان جنگی پرداخت و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز به عنوان یک شرکت داروسازی مطرح در سطح منطقه به تولید خود ادامه داد و امروز با عنوان هلدینگ دارویی آستان قدس رضوی موفق شده محصولات دارویی جدیدی را به سبد داروهای خود اضافه کند.

209-95            

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد