جزئیات خبر
سرپرست موسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی:
25 درصد شیر صنعتی استان توسط «دامپروری صنعتی قدس» تامین می‌شود

1394/6/1
25 درصد شیر صنعتی استان توسط «دامپروری صنعتی قدس» تامین می‌شود

سرپرست موسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی گفت: 25 درصد شیر صنعتی استان خراسان رضوی توسط این موسسه تامین می شود.

مهندس «حسن جمشیدی» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: علاوه بر این، 8 درصد کل شیر تولیدی استان نیز توسط واحد های این موسسه تولید می شود.

وی با اظهار این که در حال حاضر حدود 40 درصد شیر تولیدی این موسسه در شرکت فرآورده های لبنی رضوی مصرف می شود، گفت: ما بقی شیر تولیدی موسسه به کارخانجات استان و خارج از استان ارسال می شود.

جمشیدی اضافه کرد: مطابق با برنامه ریزی ها، مقرر شده است تا پایان سال جاری، همزمان با افزایش ظرفیت کارخانه لبنی رضوی، این مقدار 2 برابر افزایش پیدا کند.

وی از افزایش 10 درصدی میانگین تولید شیر در واحد های این موسسه طی سال جاری خبر داد و افزود: علی رغم خشکسالی شدید در سال گذشته، با به کار گیری روش های علمی و استفاده کارشناسان مجرب، حدود 10 درصد به میانگین تولید شیر واحد ها در مقایسه با سال گذشته افزوده شده است.

سرپرست موسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی ادامه داد: پیش بینی می شود با سرمایه گذاری های در دست اقدام و رفع برخی کاستی های موجود در سال جاری، این روند همچنان ادامه داشته باشد، چرا که هدفگذاری صورت گرفته برای مجموعه واحد ها، راندمان تولید روزانه 40 کیلوگرم شیر به ازاء هر راس دام برای سال آینده است.

199-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد