جزئیات خبر
در 6 ماه نخست سال 1394؛
23500 تن شیر توسط موسسه «دامپروری صنعتی قدس رضوی» تولید شد

1394/7/28
23500 تن شیر توسط موسسه «دامپروری صنعتی قدس رضوی» تولید شد

سرپرست موسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی از تولید بیش از 23 هزار و 500 تن شیر توسط واحد های دامپروری این موسسه طی 6 ماه ابتدایی سال جاری خبر داد.

مهندس «حسن جمشیدی» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، اظهار کرد: این موسسه با تولید شیر خام ممتاز و با کمترین بار میکروبی، تمام تلاش خود را به منظور تولید شیر با کیفیت و سالم در راستای توسعه پایدار و حفظ محیط زیست انجام می دهد.

وی با بیان این که در حال حاضر حدود 40 درصد شیر تولیدی این موسسه در شرکت لبنی رضوی مصرف می شود، خاطر نشان کرد: ما بقی شیر تولیدی به کارخانجات استان و خارج از استان ارسال می شود.

جمشیدی با اشاره به عرضه و فروش شیر تولیدی واحد کنه بیست رضوی برای تهیه شیر خشک نوزاد، بیان کرد: طی 6 ماه نخست امسال، بیش از 5 هزار تن شیر توسط این واحد تولید شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این، مقدار تناژ تولیدی شیر در واحد دامپروری رضوی نیز بالغ بر 3 هزار و 500 تن است.

جمشیدی میزان شیر تولیدی توسط واحدهای دامپروری مزرعه نمونه را حدود 11 هزار و 500 تن اعلام کرد و افزود: بیش از 4 هزار تن شیر در واحد یک، نزدیک به 3 هزار و 500 تن شیر در واحد 2 و حدود 4 هزار تن شیر در واحد 3 این موسسه تولید شده است.

سرپرست موسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی مقدار شیر تولیدی در واحد دامپروری اسفراین از ابتدای سال جاری را افزون بر 2 هزار و 700 تن عنوان کرد و افزود: در واحد سرخس نیز طی این مدت 733 تن شیر تولید شده است.

319-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد