جزئیات خبر
از سوی شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی؛
4 سیلو در موسسه «دامپروری صنعتی قدس رضوی» به بهره برداری رسید

1394/8/7
4 سیلو در موسسه «دامپروری صنعتی قدس رضوی» به بهره برداری رسید

مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی از احداث و بهره برداری 4 سیلو در موسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی توسط این شرکت خبر داد.

مهندس «عباس شیر محمدی» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: این سیلوها مربوط به ذخیره علوفه در واحد های گاوداری مزرعه نمونه و کنه بیست موسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی است.

وی ادامه داد: مساحت این سیلوها حدود 28 هزار متر مربع و از جنس بتن است که در داخل زمین ساخته شده و از استحکام و طول عمر بالایی برخوردار هستند.

شیرمحمدی ادامه داد: بدین ترتیب ظرفیت سیلوهای موجود در واحدهای مشهد موسسه دامپروری صنعتی قدس، از حدود 16 هزار تن به حدود 50 هزار تن افزایش می یابد.

وی با بیان این که زیرسازی کف سیلوها و اطراف آن به گونه ای ساخته شده که استحکام کافی در برابر تردد ماشین های سنگین و ادوات مختلف را خواهدداشت، افزود: بدین منظور از کف بتنی با بتن عیار 300 کیلوگرم استفاده شده است.

شیرمحمدی تاکید کرد: ساخت سیلو در موسسه دامپروری صنعتی قدس در راستای سیاستگذاری های قائم مقام آستان قدس رضوی و با هدف افزایش تعاملات بین موسسات و شرکت های آستان قدس رضوی و همچنین استفاده از پتانسیل و ظرفیت های داخلی بخش های مختلف آستان قدس رضوی صورت گرفته است.

مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی ادامه داد: این تعاملات همچنین باعث صرفه جویی در هزینه ها با نگاه به حفظ اموال موقوفه خواهد شد.

337-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد